TSML > صفحه اول‌
 ثبت نام ورود  
  صفحه اول‌ دو شنبه 6 بهمن 1393
جستجو در سایت
جستجو : برو
جستجوي پيشرفته
ارتباط با مدیر عامل
پیوندها

   
   
   
    

   
   

آمار و اطلاعات شرکت

مطبوعات
 دفعات مشاهده : 376435

 بازديد کنندگان امروز : 320
اعلام نظر درباره اين صفحه
0 1 2 3 4 5 6

آرا درباره اين صفحه :
ميانگين 2.83 از 887 راي
... به گمان من آنچه در این سال جدید پیش رو داریم، عبارت است از اقتصادی که به کمک مسئولان و مردم شکوفایی پیدا کند و فرهنگی که با همت مسئولان و مردم بتواند سمت و سوی حرکت بزرگ کشور ما و ملت ما را معین کند. لذا من شعار امسال را و نام امسال را این قرار دادم:«اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» پیام نوروزی مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال 1393

  
  
  
  
  

                 دفترمطالعات ژئوتکنیک ، پهنه‌بندی و کاوشهای صحرائی                                 

moshaver.TSML.ir

این دفتر همزمان با تاسیس آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک در سال 1332 با عنوان بخش تحقیقات محلی فعالیت خود را آغاز نمود. عمده فعالیت دفتر در حال حاضر و بعنوان متولی مطالعات ژئوتکنیک در شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک انجام عملیات حفاری تا اعماق بیش از 1500 متر به روش های متریک و وایرلاین با امکانات و تجهیزات مدرن ؛ نمونه برداری ؛ انجام آزمایشات صحرائی ؛ عملیات تزریق آزمایشی سیمان ؛ حفر گالریهای اکتشافی ؛ انجام آزمایشات برجا را می توان نام برد. این دفتر با بهره از پرسنل مجرب در سطح کارشناسی ارشد؛ کارشناسی و تکنسین در تمام نقاط کشور آماده انجام پروژه های ژئوتکنیک و آزمایشات صحرائی و آزمایشگاهی و ارائه خدمات مهندسی می‌باشد.

روند انجام مطالعات ژئوتکنیک:

انجام عملیات حفاری:

در حال حاضر دفتر بر اساس نوع پروژه،نیاز کارفرما و اعماق گمانه های ژئوتکنیک بر اساس دو روش متریک و وایرلاین تا اعماق بیش از 1500 متری،نسبت به مغزه گیری از گمانه ها و انجام آزمایشات صحرایی مربوطه اقدام می نماید.

انجام آزمایشات صحرایی:

دفتر مجهز به کلیه امکانات لازم برای انجام تمام آزمایشات صحرایی موجود در فصل دوم تعرفه خدمات ژئوتکنیک و مقاومت مصالح می باشد.لذا تمام درخواست های کارفرمایان در این حوزه شامل آزمایشات دیلاتومتر،پرسیومتر،برش پره‌ای،CPTU و... در اسرع وقت توسط کارشناسان مجرب انجام می پذیرد.

انجام آزمایشات آزمایشگاهی:

پس از اتمام عملیات کارگاهی،نمونه های اخذ شده جهت انجام آزمایشات آزمایشگاهی به تهران منتقل و توسط کارشناسان ارشد دفتر،نظارت و پی گیری لازم جهت انجام صحیح و به موقع آن صورت می پذیرد.

ارائه گزارش نهایی:

در پایان و پس از اتمام مراحل فوق،گزارش نهایی تدوین و جهت بهره برداری به کارفرما ارائه می گردد. مسئولین دفتر مطالعات ژئونکنیک،پهنه بندی و کاوشهای صحرایی همواره تلاش دارند که این واحد مهندسی به صورت مجموعه‌ای کامل اداره شود تا مجریان طرحها و مهندسین مشاور پروژه‌های بزرگ صنعتی بتوانند کلیه نیازهای مطالعات ژئوتکنیکی، آزمایشگاهی و ... خود را یکجا و از یک سیستم معتبر و با اطمینان دریافت نمایند.امید است این دفتر، مشاور و همکار ارزنده ای در جهت ارائۀ خدمات ژئوتکنیک، مقاومت مصالح، آزمایشات صحرایی و آزمایشگاهی و سایر خدمات مرتبط برای شما باشد.

 

 
تهران-خیابان کارگر شمالی - بالاتر از جلال آل احمد- شماره 1464 - صندوق پستی 11365/1847
Powered by taJan System Co